Kategoria Superiore

Vllaznia nënshkruan kontratë 5-vjeçare me mesfushorin e talentuar

Ndërkohë që nuk ka ende një datë për rifillimin e futbollit në vend, Vllaznia ka kompletuar organikën me afrime të shumta në të gjithë repartet, por po vijon punën edhe me elementë të rinj, që mund të bëhen të rëndësishëm në të ardhmen.

Kështu ditën e sotme u njoftua arritja e marrëveshjes për të nënshkruar për 5 sezone me futbollistin e talentuar Eraldo Dede, i cili është rritur në skuadrat e moshave të klubit kuqeblu dhe madje është aktivizuar edhe me Vllazninë B.

Kujtojmë që pak ditë më parë mesfushori i talentuar ishte për një provë edhe te Apolonia, por trajneri italian i fierakëve vendosi të mos e marrë në ekip për sezonin e ri, ndaj Dede tani do të ketë mundësinë të vijojë karrierën me ekipin e tij të zemrës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency