Kategoria Superiore

Vllaznia prezanton një tjetër futbollist, firmos sulmuesi Djurdjeviç

Vllaznia vijon përgatitjet për eliminatoret e Conference League dhe nesër do të niset drejt Podgoricës për t’u përballur me Buducnostin në një test miqësor, ndërsa sot ka zyrtarizuar afrimin e një tjetër futbollisti.

Bëhet fjalë për sulmuesin 29-vjeçar nga Maqedonia e Veriut, Fahrudin Djurdjeviç, i cili u është bashkuar shkodranëve mbrëmjen e sotme dhe do të udhëtojë nesër drejt Malit të Zi e më pas drejt Serbisë për fazën përgatitore.

I lindur në Shkup, Djurdjeviç është rritur te Makedonija G.P, ndërsa më pas ka veshur fanellat e skuadrave si Vardar, Spartak Subotica, Varnsdorf, Hradec Karlove e së fundi Rabotnicki.

Sulmuesi Djurdjeviç bëhet futbollisti i tretë që nënshkruan me shkodranët, pasi më herët janë afruar edhe mbrojtësit Egzon Shimaj e Bulatoviç, ndërsa tre futbollistë të tjerë mbeten në provë dhe presin miratimin e stafit teknik.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency