Kategoria Superiore

Vllaznia publikon çmimet e biletave dhe fton tifozët për përballjen me Laçin

Klubi i Vllaznisë, nëpërmjet një njoftimi për shtyp, ku zbulon edhe çmimet e biletave për ndeshjen e radhës në “Loro Boriçi” ndaj Laçit, fton të gjithë tifozët shkodranë të jenë të pranishëm në stadium në këtë përballje tejet të rëndësishme të javës së 19-të. Në rast suksesi, skuadra e drejtuar nga Mirsad Jonuz do të parakalonte pikërisht Laçin, duke u kthyer në garë për një vend në Kupat e Europës.

Njoftimi i Vllaznisë

“KF Vllaznia bën të ditur se duke nisur nga sot në ora 10.00 do të fillojë shitja e biletave për ndeshjen e rradhë të kampionatit, atë me Laçin që luhet të shtunën në orën 17.00 në stadiumin “Loro Boriçi”. Oraret e hapjes së sporteleve janë:

E premte 10:00- 14:00 dhe 16.30- 19.00

E shtunë 10:00 deri në përfundimin e ndeshjes

Ju bëjmë me dije se çmimet e biletave për këtë ndeshje janë si më poshtë:

Tribunat C dhe E 200 lekë

Tribuna D 300 lekë

Tribuna A- B 500 lekë

Tribuna VIP 1000 lekë

KF Vllaznia fton gjithë tifozët e saj të jenë të pranishëm për të mbështetur skuadrën tonë në këtë ndeshje shumë të rëndësishme dhe besojmë se prania juaj në stadium do të jetë një shtysë më e madhe për ekipin për të marrë një tjetër fitore.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency