Kategoria Superiore

Vllaznia zyrtarizon Eni Imamin dhe një portier të talentuar!

Eni Imami zgjedh Vllazninë. Futbollisti që u largua këtë verë nga Skënderbeu dhe që i ishte premtuar Partizanit, por nuk u transferua dot te të kuqtë për shkak të bllokimit të merkatos do ta vazhdojë karrierën te shkodranët. Imami ka arritur akordin me drejtorin sportiv të Vllaznisë Matko Djarmati dhe është zytarizuar si afrimi më i ri i Vllaznisë me të cilët ka nënshkruar një kontratë 1-vjeçare. Bashkë me Imamin që luan në si mbrojtës qëndre, si mbrojtës krahu por edhe si mesfushor, Vllaznia ka afruar edhe portierin e talentuar Kristi Qarri me të cilin ka nënshkruar një kontratë 5-vjeçare.

“Mesditën e sotme, Klubi i Futbollit Vllaznia ka nënshkruar me lojtarin Eni Imami, i cili shihet si një përforcim i rëndësishëm në repartin e mbrojtjes. Njëkohësisht është nënshkruar një kontratë për 5 sezone sportive me portierin e talentuar Kristi Qarri, i cili do të jetë një alternativë e rëndësishme për portën kuqeblu jo vetëm për të rriturit por edhe për ekipin U-21. Një marrëveshje e tillë afatgjatë është pjesë e strategjisë së Klubit të Futbollit Vllaznia në promovimin dhe inkurajimin e talenteve shkodrane brenda kampionatit shqiptar dhe në ligat tjera evropiane“, shkruan klubi shkodran.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency