Futboll

Vrapoi të takonte idhullin e tij, theu hundën dhe u bë i famshëm

“Ej, shiko, është Salah!”. Kështu duhet të ketë nisur, pak a shumë, historia e që prekur rrjetin. Të shtunën, “Faraoni” po udhëtonte me automjetit e tij personal nëpër rrugët e Liverpoolit, duke iu gëzuar fitores së parë në kampionat kundër Norwichit, kur një fëmijë 11 vjeç e njohu dhe nisi të vraponte drejt tij.

Historia përfundoi me një fotot ku Salah shfaqet duke qeshur, ndërsa vogëlushi, një tifoz me emrin Louis, ishte i gjakosur dhe me lot në sy, sa nga emocionet e sa nga dhimbja.

Sepse, për të takuar idhullin e tij, nga nxitimi u përplas me një shtyllë ndriçimi, duke thyer hundën. Të paktën kështu dyshohet.

“Salah ishte shumë i disponueshëm, – tregoi babai i Louisit. – I erdhi shumë keq për atë që ndodhi dhe tregoi dhembshuri për djalin, duke e bërë që të ndihej më mirë. Sulmuesi doli nga makina dhe bëri që djaloshit t’i plotësohej të paktën një ëndërr e vogël: të realizonte një foto me kampionin. Veçse nuk e dinte që kjo foto do ta bënte të famshëm në të gjithë botën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency