Kupa e Italise

Vrioni mund të ëndërrojë, Sarri e grumbullon edhe për finalen

Giacomo Vrioni në listën e të grumbulluarve nga trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, edhe për finalen e Kupës së Italisë, përballë Napolit, që do të zhvillohet këtë të mërkurë, në orën 21:00, takim që do të transmetohet nga SuperSport.

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, ashtu si në gjysmëfinalen e kthimit, ndaj Milanit, do të jetë në dispozicion në stolin e rezervave. Sigurisht që nuk pretendohet që ai të jetë titullar, por në varësi të situatave dhe rezultatit, mund të prekë ëndrrën qoftë për disa minuta.

21-vjeçari, ish-futbollist i Sampdorias, ka luajtur për disa skuadra në Serinë B, për t’iu bashkuar Juventusit në muajin janar të këtij viti. Bardhezinjtë besuan te potenciali i sulmuesit shtatlartë, i afruar për të qenë pjesë e U-23, por nuk përjashtohet mundësia që të huazohet në një ekip tjetër gjatë sezonit të ardhshëm.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency