Serie A

Vrsaljko drejt operacionit, mbyll aventurën te Interi!

Mbyllet përpara kohe aventura e Sime Vrsaljkos te Interi. I transferuar gjatë verës te zikaltrit në formë huazimi për 6,5 milionë euro me të drejtë blerjeje për 17.5 milionë euro në fund të këtij sezoni, kroati i cili pritej të zëvendësonte Joao Cancelon në krahun e djathtë të mbrojtjes nuk i përmbushi aspak pritshmëritë e drejtuesve të Interit dhe për këtë shkak u bënë dëmtimet e shpeshta dhe problemet në gju të mbartura që nga Botërori Brazil 2014. Javën e ardhshme Vrsaljko do të operohet në Anversa të Belgjikës dhe për rikthimin e tij në fushë do të nevojiten disa muaj. I aktivizuar në vetëm 13 ndeshje me Interin për një total prej 912 minutash dhe i zëvendësuar në merkaton e janarit nga portugezi Cedric Soares, Vrsaljko do të rikthehet tashmë te Atletico e Madridit, klubi që zotëron kartonin e kroatit, sepse për zikaltrit 17,5 milionë për blerjen përfundimtare të tij janë shumë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency