Gossip

Wanda-Icardi nuk përmbahen në rrjetet sociale

Zërat e merkatos dhe at të rinovimit, duket se nuk e shqetësojnë aspak çiftin Wanda-Icardi, që vijojnë të qetë pushimet e tyre.

Pas një sezoni shumë të lodhshëm, por edhe shumë të suksesshme, çifti Icardi udhëtuan disa ditë në një tur Afrikan, ndërsa tashmë po shijojnë bregdetin, ku duket se po argëtohen vërtetë.

Në Instagramin e modeles argjentinase nuk mungojnë fotot mjaft “të nxehta” të saj, por edhe ato me kapitenin e Interit.

To Top