Gossip

Wanda-Icardi nuk përmbahen në rrjetet sociale

Zërat e merkatos dhe at të rinovimit, duket se nuk e shqetësojnë aspak çiftin Wanda-Icardi, që vijojnë të qetë pushimet e tyre.

Pas një sezoni shumë të lodhshëm, por edhe shumë të suksesshme, çifti Icardi udhëtuan disa ditë në një tur Afrikan, ndërsa tashmë po shijojnë bregdetin, ku duket se po argëtohen vërtetë.

Në Instagramin e modeles argjentinase nuk mungojnë fotot mjaft “të nxehta” të saj, por edhe ato me kapitenin e Interit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top