Gossip

Wanda “kujdes” nga Elena, Rizzello është e fiksuar pas Icardit!

Elena Rizzello paralajmëron Wanda Narën. Mes Mauro Icardit dhe modeles argjetinase raporti në çift është i shkëlqyer por janë të shumta femrat e bukura që e kanë zili Wandën për mashkullin me të cilin ka edhe dy vajza. Njëra prej tyre është pikërisht Elena Rizzello kumbara e Veronës e cila ka një pasion të shfrenuar për Icardin: “ Mauro është futbollisti më i bukur i Serisë A”, ka dekalruar për mediat Elena. Nëse Rizzello do të ndërhyrjë në raportin mes Icardit kjo mbetet për t’u parë, por “aty ku ka zë nuk është pa gjë”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency