Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Wanda Nara dhe Mauro Icardi rigjejnë qetësinë, shfaqen të lumtur në Stamboll (FOTO)

Wanda Nara dhe Mauro Icardi
Wanda Nara dhe Mauro Icardi

Wanda Nara dhe Mauro Icardi rigjejnë qetësinë në çift, pas furtunës që kaluan për muaj të tërë. Këtë e konfirmojnë edhe fotot e fundit që çifti ka shpërndarë nga Stambolli, at ku jetojnë që prej kohës kur sulmuesi u bashkua me Galatasarayn.

Të dy janë shfaqur shumë të lumtur me njëri-tjetrin, teksa vetë Wanda ka deklaruar pak ditë më parë se kanë sqaruar gjithçka dhe vijojnë të duhen njësoj si në fillim.

Lexo edhe:

Krisja mes tyre ndodhi vitin e kaluar, për shkak të një tradhtie të supozuar të sulmuesit me aktoren argjentinase China Suarez. Këtë vit Wanda qëndroi për shumë kohë larg Icardit, duke preferuar të angazhohet në projekte muzikore në Argjentinë.

Lajme të tjera

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...