Serie A

Wanda Nara: Dy “Big” të Europës duan Icardin

Përfaqësuesit e Interit dhe menaxherja (njëkohësisht edhe bashkëshortja) e Mauro Icardit, Wanda Nara, pritet të ulen shumë shpejt për të nisur diskutimet për rinovimin e kontratës. Interi do të tentojë të rritë klauzolën e largimit, sigurisht duke përmirësuar edhe pagën e futbollistit. Por në të njëjtën kohë janë disa skuadra të mëdha në Europë të gatshme të paguajnë klauzolën aktuale 110 milionë euro për sulmuesin argjentinas. Marrëdhëniet mes palëve janë shumë të mirë, por në tavolinë është një shumë e madhe parash dhe raportet mund të ndryshojnë. Wanda Nara e ka pranuar se për klientin e saj kanë ardhur dy oferta të rëndësishme. Emrat e skuadrave më të interesuara nuk janë zyrtarizuar, por mësohet se bëhet fjalë për Realin e Madridit dhe PSG. E pyetur për çështjen e rinovimit Wanda Nara shpjegoi:
“Nuk jam takuar me Ausilion, por flasim shpesh në telefon. Unë e di çfarë mendon shoqëria dhe ai e di mendimin tim. Kohët e fundit janë afruar disa skuadra dhe unë kam për detyrë të paktën t’i dëgjoj. Nuk flas me emra.”
Siç është shpjeguar më lart, bëhet fjalë për Realin dhe PSG-në. Bësnikëria ndaj fanellës nuk mund të jetë e përjetshme kur në mes futen paratë dhe kjo kuptohet edhe nga fjalët e Naras.
“Unë punoj për interesat e Mauros, ndërsa Piero Ausilio për ato të Interit. Në fund shoqëria dhe Icardi do të bëjnë zgjedhjen më të mirë për të dyja palët.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency