Gossip

Wanda Nara i përgjigjet “mikeshës” që për pak i rrëmbeu Mauriton

“Dukem si e keqja e gjithë kësaj historie, që është një histori e manipuluar në mënyrën sesi u intereson disa të tjerëve. Çmimin për të ruajtur imazhin e një familjeje të lumtur po e paguaj unë, jo burri që është i treguar i pabesë dhe ka bërë një gabim. Kam pasur lidhje me burra duke besuar të gjitha ato që ata më ka thënë. Që kanë qenë të ndarë ose duke u ndarë”, – reagoi China Suarez, modelja që për pak ndau Wanda Naran nga Mauro Icardi. Ajo në mënyrë të drejtpërdrejtë akuzoi sulmuesin e PSG-së se e ka mashtruar në lidhje me ecurinë e martesës së Wandan. Por bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e “yllit” argjentinas nuk ia përton dhe i kthen një përgjigje epike.

“Unë di të kujdesem për familjen time. Ndërsa për kuçkat kujdeset vetë jeta … Fotot e publikuara gjatë tre muajve të fundit”.

Në këtë mënyrë, Wanda ia bën të qartë asaj që për pak i mori burrin se martesa e saj po shkonte për bukuri dhe kjo nuk ishte e vështirë për t’u kuptuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency