Gossip

Wanda Nara kthehet në Milano me një mesazh të fortë!

Wanda Nara, bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t, pasi ka mbaruar disa xhirime dhe ka kaluar pushimet e fundvitit në Argjentinë përkrah familjes, është kthyer në Milano, ku do të takohet me drejtuesit e Inter-it për të negociuar rinovimin e kapitenit të zikaltërve. Por duket se Wanda është gati për luftë, duke gjykuar nga mesazhi i postuar në  Instagram: “Në përgjithësi i pranoj dhe i harroj pa probleme fjalët e të gjithëve”, ka shkruar Wanda, që ka postuar një fotografi të sajën me gishtin para gojës për të bërë të heshtin kritikët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency