Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Wanda Nara: Marrëdhënia me Icardin në krizë? Fake News!

“Unë dhe Mauro jemi shumë mirë. Bezdisem pak kur njerëzit flasim pa patur asnjë informacion.” Kështu u shpreh Wanda Nara për një emision televiziv në Argjentinë rreth një krize të mundshme në marrëdhënien e saj me sulmuesin zikaltër.

  

Një mënyrë e drejtpërdrejtë kjo e një prej femrave më të njohura në Argjentinë dhe jo vetëm, për t’u vënë fre spekulimeve të mëtejshme për jetën e saj private.

Më krah të Mauritos problemet nuk ekzistojnë.

Lajme të tjera

Euro 2024

“Spanja dhuroi spektakël, është një skuadër e jashtëzakonshme me lojtarë të rinj të pabesueshëm. Është një model i pakonkurrueshëm për t’i dhënë vlerë akademisë....

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...