Gossip

Wanda Nara më provokuese se kurrë në Instagram, “tërbon” Icardin

Provokuese si gjithmonë. Wanda Nara tërbon Mauro Icardin. Bashkëshorti i saj ia bëri të qartë modeles argjentinase që nuk pëlqejnë aspak fotot “hot” që Wanda publikon në “Instagram” dhe për këtë arsye e hoqi nga lista e ndjekësve, por Nara nuk ndalet dhe vazhdon ta provokojë sulmuesin e Interit me të cilin ka edhe 2 vajza. Në periudhën e fundit të gjitha fotot që poston Wanda në Instagram janë foto pikante me Wanda Narën që shfaqet në versionin superseksi duke bërë të lumtur të gjithë fansat e saj por në të njëjtën kohë duke tërbuar Mauro Icardin.

To Top