Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Wanda Nara bën gjithçka, prezantuese e programit të njohur në Argjentinë

Wanda Nara është pa dyshim një grua që bën gjithçka: nënë e pesë fëmijëve, biznesmene, “blogere”, me gati 16 milionë ndjekës në rrjetet sociale, menaxhere e Mauro Icardit… dhe tani edhe prezantuese televizive.

Argjentinasja do të jetë në krye të edicionit të ri të “Masterchef” Argjentina, siç ka bërë të ditur programi përmes rrjeteve sociale:

“Do të jetë në krye të garës së suksesshme të gatimit në botë. Do të shoqërohet nga juria prestigjioze. , @donatodesantis, @dbetular dhe @germanmartitegui, në edicionin e ri me kuzhinierë amatorë”.

“Ata thuajse e morën vesh para se unë ta mësoja vetëm dy ditë më parë!” – u shpreh Wanda Nara një pas publikimit të lajmit.

Kujtojmë se argjentinasja më e përfolur në rrjetet sociale ishte gati të merrte pjesë në edicionin e dytë të “reality”. Edhe pse, me atë rast, si garuese. Madje, thuhej se ajo ka ndjekur edhe një kurs gatimi me një kuzhinier prestigjioz. Megjithatë, seancat e gjata të regjistrimit e penguan atë që ta bënte këtë.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...