Gossip

Wanda Nara tregon “çelësin” e suksesit me një futbollist (Foto)

Në ditën e Shën Valentinit, bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara ka vendosur të shpërndajë disa këshilla për bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve të tjerë.

Modelja argjentinase, zbulon se gatimet e mira për bashkëshortin dhe përkushtimi në shtrat, janë “çelësi” i suksesit për një marrëdhënie të mirë e të qëndrueshme me një futbollist, teksa nuk ngurron t’u ngarkojë këtyre të fundit edhe faturën e shpenzimeve.

Ja mesazhi i Wanda Narës për Shën Valentin:

Shën Valentini është:
Gatuajini ֛do ditë të dashurit tuaj. Priteni atë në orën 3 të natës, pas një ndeshjeje futbolli, me sanduiçët më të mirë milanezë… ose thjesht zbrisni në kuzhinë në agim dhe gatuani sanduiçët më të mirë në botë me pulë dhe avokado. Thjesht sepse ai dëshiron, bëjini ëmbëlsirat e preferuara pasdite dhe bëhuni shumë të mira në shtrat. Çdo gjë tjetër e blen ai me kartën e tij të kreditit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency