Futboll

Wanda Nara: Vijoj me idetë e mia, them gjithmonë atë që mendoj

Ndërkohë që ka përfunduar prej kohësh në qendër të akuzave se është shkaktarja e situatës së krijuar mes Mauro Icardit dhe Interit, Wanda Nara është nderuar me “Çmimin Socrate 2019”.

Në fjalën e saj përshëndetëse me këtë rast, bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit argjentinas theksoi se do të vijojë me idetë e saj, duke thënë gjithmonë atë që mendon.

“Do të vijoj me idetë e mia, duke thënë atë që mendoj,. Bota e futbollit është pak e vështirë për femrat, por do të vijoj t’i them gjërat ashtu si unë i mendoj, pavarësisht nëse ju pëlqen të tjerëve apo jo”, tha Wanda.

Më pas modelja argjentinase tregoi se është nëna e 5 fëmijëve, dy prej të cilëve vajza, ndërsa uroi që bijat e saj të martohen me burra po aq të mirë sa Mauro Icardi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency