Gossip

Wanda shkëlqen në ekran, tani edhe opinioniste në Grande Fratello

Mauro Icardi po shkëlqen në fushën e lojës, duke shënuar vazhdimisht me fanellën e Paris Saint Germain, ndërsa bashkëshortja menaxhere e tij, Wanda Nara, po bëhet gjithnjë e më shumë protagoniste në ekranet e mediave italiane.

Kështu pasi është bërë pjesë fikse e emisionit sportiv “Tiki Taka”, çdo të diel në mbrëmje, Wanda është përzgjedhur të jetë edhe opinioniste në reality show-n “Grande Fratello”, që pritet të startojë në janar, në Mediaset.

Lajmin e ka dhënë vetë Wanda në një postim në Twitter, ku nuk ka ngurruar të falënderojë producentët dhe Mediaset, për mundësinë që i dhanë të komentojë çdo javë sjelljen e banorëve të “Grande Fratello”-s.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency