Gossip

Wandës “i del turpi”, të tjera foto nudo të partneres së Icardit

Pak javë më parë, Wanda Nara u pikas në plazhet e Ibizas duke bërë plazh topless. Ajo përdori duart për të mbuluar “asetet” e saj, “e turpëruar” që po po fotografohej nga paparacët.

Megjithatë “mjeshtrit” e lajmeve rozë kanë mundur të sigurojnë të tjera foto nudo të bashkëshortes së Mauro Icardit dhe duket qartë që ka pozuar me vetëdije për t’u fiksuar pa gjë veshur.

 

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency