Premier League

Watfordi, gati të shpërblejë Javi Garcian me rinovimin e kontratës

Watfordi është surpriza e vërtetë e Premier League këto 4 javët e para të kampionatit. Skuadra ka arritur 4 fitore radhazi, duke kryesuar për herë të parë në historinë e kubit dhe merita shkon për trajnerin Javi Gracia, i cili, në fakt, ka vetëm 10 muaj kontratë të mbetur me klubin. Starti perfekt i ka shtyrë drejtuesit të përshpejtojnë bisedimet për rinovimin me trajnerin spanjoll, i cili do ta mirëpriste vlerësimin nga klubi për punën fantastike që po bën. Gracias do t’i ofrohet një kontratë 2-vjeçare me të drejtë rinovimi dhe sigurisht me një pagë të përmirësuar.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency