Premier League

Welbeck riniset nga Premier League, firmos me Watford

Danny Welbeck rifillon gjithçka nga Premier League. Pasi i përfundoi kontrata me Arsenalin ish-sulmuesi i kombëtares angleze ka zgjedhur Watford për të vijuar karrierën. Welbeck ka firmosur një kontratë afatgjatë me skuadrën që drejtohet nga trajneri Javi Gracia dhe do të jetë gati për startin e sezonit. Welbeck do të jetë vlera e shtuar në sulmin e Watford në këtë sezon, një skuadër që synon të pozicionohet në 7-shen e parë të Premier Leagues.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency