Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Wenger: Chamberlain të tregojë përgjegjësi për Arsenalin

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger e pranon intersimin e Chelseat për sulmuesin Alex Oxlade-Chamberlain. Talenti i rritur në radhët e topcinjve është në vitin e fundit të kontratës me Arsenalin dhe Blutë synojnë ta transferojnë për 35 milionë pound pas refuzimit të ofertës së parë me 10 milionë paund me pak. Gjithsesi, Wenger ka kërkuar nga sulmuesi që të mos shërqëndrohet nga kjo situatë dhe të tregojë përkushtim ndaj fanelës që mban të veshur aktualisht.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Kategoria Superiore

Supersport lajmëroi një javë më parë se Partizani e ka gjetur pasuesin e Xhuljano Skukës. Të kuqtë kishin shënjestruar sulmuesin e Trepca 89′, Christian...

Futboll

Dani Alves ndodhet në qeli prej 20 janarit. Futbollist me më shumë trofe në historinë e futbollit, u dënua për përdhunimin e një vajze...