Bundesliga

Werder Bremen qëndron në Bundesliga, rritet çmimi i Rashicës!

Werder Bremen edhe sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Bundesligës gjermane. Me Milot Rashicën në fushë bardhëjeshilët morën rezultatin që kishin nevojë në sfidën e kthimit play-out ndaj skuadrës së Bundesligës së dytë Heidenheim. Pas barazimit pa gola në sfidën e vajtjes, Werder arriti të merrte një barazim 2-2 në ndeshjen e kthimit, dhe falë golave në fushë kundërshtare ja doli të eliminonte Heidenheim-in. Me qëndrimin e Werder-it në elitë, kartoni i Rashicës tashmë mund të vlejë më shumë me skuadrat e interesuara që duhet të derdhin në arkat e klubit nga Weser Stadion më shumë se 25 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency