Përfaqësuesja

Werder refuzon 18 mln euro për Rashicën, zbulohet skuadra që e kërkon!

Werder Bremen refuzon 18 milionë euro për kartonin e Milot Rashicës. Lajmi i bujshëm është zbuluar nga gazeta prestigjoze gjermane Bild sipas së cilës, Benfica ka vendosur në pjatë 18 milionë euro për të marrë shërbimet e talentit kosovar, por për drejtuesit e Werderit, Rashica vlen shumë më tepër. 22-vjeçari zhvilloi një sezon vërtet fantastik me skuadrën gjermane më i miri për të deri tani në karrierë teksa në total mes Bundesligës, Kupës së Gjermanisë por edhe Nations League dhe kualifikueseve të kampionatit europian me Kosovën arriti të realizonte plot 16 gola, 12 me bardhëjeshilët dhe 4 me dardanët. Werder Bremen shpenzoi 7 milionë euro për ta blerë nga Vitesse 22-vjeçarin nga Vushtria dhe për ta lënë të lirë kërkon 35 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency