Bundesliga

Werderi përmmbys Eintrachtin e Frankfurtit, Rashica titullar

Werder Bremeni ndali serinë fantastike prej 5 fitoresh radhazi të Eintracht Frankfurtit në Bundesligë, teksa fitoi me përmbysje 2-1 në “Weserstadion”, ku bëri të pavlefshëm golin e shënuar nga Andre Silva në pjesën e parë. Vendësit, të radhët e të cilëve luajti titullar Milot Rashica (u zëvendësua në minutën e 86-të), e kthyen ndeshje brenda 17 minutave të para të fraksionit të dytë. Në minutën e 47 barazoi rezultatin Gebre Selassie, ndërsa në të 62-tën realizoi golin e përmbysjes Sargent.

Entrachti, që në takimin paraardhës mundi të thyente gjigantët e Bayernit, nuk ia doli të shmangte humbjen, e cilia i ktheu me këmbë në tokë të besuarit e Hutter, pas një ecurie prej 9 fitoresh dhe një barazimi në 10 takimet e fundit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency