Merkato

Werner “nën hijen” e Lukakut, Bayerni kërkon ta rikthejë në Bundesligë

Transferimi i Romelu Lukakut te Chelsea, ka bërë që sulmuesi gjerman Timo Werner të humbë vendin në formacion dhe të zbresë poshtë në hierarkinë e sulmuesve, situatë që nuk po i pëlqen aspak.

Pikërisht për këtë arsye, futbollisti po mendon rikthimin në Bundesligë, këtë herë te Bayern Munich, aty ku do të gjejë si trajner Julian Nagelsmann, nën drejtimin e të cilit ka shkëlqyer në sezonin 2019-2020 te Leipzig.

Sipas mediave gjermane, drejtuesit e Bayernit të Mynihut kanë folur me sulmuesin dhe kanë një akord paraprak, ndaj tani pritet të nisin negociatat me Chelsea-n, për të marrë Werner që në muajin janar në “Allianz Arena”.

Chelsea shpenzoi 55 milionë euro për të marrë Werner një vit më parë nga Leipzig, megjithatë duke qenë se tani sulmuesi nuk bën pjesë në planet e Tuchel, mund ta lërë të lirë për një shifër prej 40-45 milionë eurosh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency