Futboll

Werner nuk ndihet komod te Chelsea, kërkon rikthimin në Gjermani!

Timo Werner mund të braktisë Chelsea-n pas vetëm një sezoni. Edhe pse fitoi Champions Leaguen me blutë në sezonin e tij parë në Angli, sulmuesi i kombëtares gjermane dëshiron të rikthehet në vendlindje. Në mediat angleze dhe ato gjermane po flitet gjithnjë e më shumë për largimin e Werner edhe pse sulmuesi autor i 12 golave në sezonin e kaluar ka përkrahjen e trajnerit Thomas Tuchel i cili e konsideron titullar. Në Gjermani ish-lojtari i Leipzig pëlqehet nga Borussia e Dortmundit që po mendon seriozisht ta bëjë një tentativë për bomberin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency