Bundesliga

Werner refuzon rinovimin, në verë pritet kalimi te skuadra e…

Tashmë nuk ka më asnjë dyshim, Timo Werner do të largohet në fund të sezonit nga Leipzig për të bërë hapin e madh në karrierë. 23-vjeçari ka edhe një vit kontratë me klubin, por tani është konfirmuar se bomberi gjerman nuk do ta rinovojë, ndaj dhe drejtuesit janë të detyruar ta shesin atë në verë.

Pothuajse është e konfirmuar edhe që destination i tij i radhës do të jetë Bayern Munchen, të cilët prej kohësh kanë një akord paraprak me agjentin e sulmuesit gjerman.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency