Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

West Ham humbet Declan Rice, por Arsenal duhet të paguajë 100 milionë euro

West Ham tashmë ka hequr dorë nga përpjekjet për të mbajtur Declan Rice në skuadër.

Sipas raportimeve të medieve britanike, këtë verë mesfushori do të largohet nga skuadra e “Hammers”.

Lexo edhe: 

Megjithatë duhet theksuar se West Ham do të ketë një fitim të madh nga ana financiare, pasi nuk pranon largimin e mesfushorit për një shifër më të ulët se 100 milionë euro dhe me Arsenal që e do patjetër në ekip, një transferim i tillë pritet të ndodhë në merkaton e kësaj vere.

Lajme të tjera

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Featured

Lionel Messi refuzon Barcelonën. Ylli argjentinas ka marrë vendimin final për të ardhemn e tij, teksa ka zgjedhur të transferohet në Shtetet e Bashkuara...