Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

West Ham kërkon 100 milionë paund për Declan Rice, Arsenal gati të paguajë

Arsenali është në “pole position” me ofertën për Declan Rice. Mesfushori anglez pritet të jetë një nga transferimet më të shtrenjta të verës në Premier League.

Sipas raportimeve të medieve britanike, West Ham kërkon 100 milionë paund për ta liruar lojtarin dhe duket se klubi i trajnerit Mikel Arteta është i gatshëm ta paguajë atë shifër.

Lexo edhe:

Megjithatë, negociatat nuk janë mbyllur, pasi nuk mund të përjashtohet përfshirja në minutën e fundit të disa gjigantëve të tjerë të Premier League në garë.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....

Conference League

Ernest Muçi bëhet padyshim protagonisti i mbrëmjes në Conference League, pasi ia doli të shënojë dy herë në ndeshjen e parë në grup mes...