Premier League

West Ham në krizë, por drejtuesit konfirmojnë trajnerin Bilic

Vendi i 16-të në klasifikimin e Premier League, vetëm 8 pikë të grumbulluara në 9 javët e para dhe për më tepër një humbje e rëndë në shtëpi me shifrat 0-3 në ndeshjen e fundit ndaj debutuesve të Brighton. Ecuria e West Ham në këtë sezon nuk ka qenë aspak pozitive por pavarsisht formës së dobët drejtuesit e klubit londinez kanë vendosur të konfirmojnë në stol të paktën për momentin trajnerin Slaven Bilic.

Megjithatë pozicioni i teknikut kroat edhe pas këtij konfirmimi vazhdon të jetë në pikëpyetje të madhe me krerët më të lartë të klubit të West Ham që kanë kontaktuar edhe Walter Mazzarri-n, i cili në rast të një tjetër rezultati negativ mund të jetë pasuesi i Bilic.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency