Premier League

West Ham nuk ndalet në merkato merr edhe Yarmolenkon

West Ham po bën një merkato të shkëlqyer këtë verë dhe këtë e tregojnë goditjet nga drejtuesit e klubit. Pas Ryan Fredericks, Issa Diop, Fabianskit dhe Jack Wilshere ekipi i drejtuar nga Pellegrini kompletoi edhe blerjen e Andriy Yarmolenko nga Borussia Dortmund për 20 milionë euro. Sulmuesi 28-vjeçar mbylli kështu pas 12 muajsh aventurën në Bundesligë me 3 gola në 18 ndeshje teksa firmosi për 4 sezone me Hammers-at.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency