Premier League

Wijnaldum refuzon rinovimin, Liverpool përgatit një tjetër ofertë!

E ardhmja e Georgino Wijnaldum vazhdon të jetë në pikëpyetje. Liverpool i ka ofruar sërish rinovimin mesfushorit holandez por 30-vjeçari ka refuzuar. Gjatë kësaj periudhe mesfushori është cilësuar si një objektiv i Barcelonës dhe trajnerit aktual Ronald Koeman dhe Liverpool ka nxituar ta bindë. Gjithsesi për momentin ka një ngërç. Sky Sports News raporton se 30-vjeçari tashmë e ka një propozim zyrtar në tavolinë, por marrëveshja e ofruar nuk i pëlqen. Wijnaldum dëshiron të përfitojë sa lojtarët më të paguar të skuadrës dhe kështu Liverpool duhet të mendojë për një ofertë tjetër. Përveç Barcelonës interes për Wijnaldum ka shfaqur edhe Interi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency