Ligue 1

Willian me kosto zero, PSG e shikon si pasuesin e Neymar!

Paris Saint Germain po mendon për goditjen Willian. Klubi parizien është gati të futet në garë për brazilianin e Chelseat i cili është në fund të kontratës por vetëm nëse do të largohej Neymar. Zërat për këtë të fundit rreth një rikthimi te Barcelona janë shtuar dhe Leonardo e shikon Willian si goditjen perfekte për të plotësuar vendin e lënë bosh nga bashkëkombasi i tij. 31-vjeçari i Chelseat do të largohet në fund të sezonit aktual pasi palët nuk arritën akordin për rinovimin ndërsa për të është në garë edhe Tottenham bashkë me Arsenal.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency