Premier League

Willian refuzon rinovimin, pritet largimi në janar

E ardhmja e brazilianit Willian mund të jetë larg ‘Stamford Bridge”. Kështu shkruajnë mediat angleze, sipas të cilave mesfushori i avancuar i Chelseas, mund të largohet gjatë merkatos së janarit, pasi ende nuk ka një akord mes tij dhe klubit për rinovimin e kontratës.

Willian aktualisht ka një kontratë që skadon në verën e vitit të ardhshëm, dhe për të përfituar diçka nga shitja e tij, drejtuesit e klubit pritet ta largojnë atë që në janar.

Kujtojmë se në nisje të këtij sezoni, braziliani nuk bën pjesë në lojtarët e formacionit bazë të Frank Lampard, me teknikun që preferon më tepër të riun, Mason Mount

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency