Merkato

Willian “tradhëton” Chelsean me një tjetër klub londinez!

E ardhmja e Willian te Chelsea eshte ende në pikëpyetje teksa braziliani ka vetëm pak muaj kontratë të mbetur me klubin. Në një intervistë së fundmi, 31-vjeçari zbuloi se ka marrë pasaportën britanike dhe se Londra për të është bërë një atdhe i dytë për familjen e tij ndaj nuk dëshiron të largohet. Braziliani i ka dhënë prioritet rinovimit me Chelsea-n por nëse nuk do të ndodhë nuk përjashtohet kalimi i tij në një prej klubeve të tjera të Londrës si Tottenham, Arsenal apo West Ham.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency