Premier League

Wilshere po rifiton formën, Arsenali gati t’i ofrojë rinovimin

Arsenali duhet të zgjidhë brenda pak javësh të ardhmen e disa futbollistëve që janë në përfundim të kontratës. Kështu, përvec Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil, një tjetër futbollist i skuadrës londineze duhet të qartësojë të ardhmen javët e ardhshme. Bëhet fjalë për Jack Wilshere, i cili, nëse nuk rinovon kontratën apo nuk shitet gjatë merkatos së dimrit, në verë do të jetë lojtar i lirë. 25-vjecari e ka kaluar gjithë jetën e tij si pjesë e Arsenalit, pasi i është bashkuar klubit që në moshën 9-vjecare. Drejtuesit e Arsenalit e kanë të qartë se, nëse e humbasin këtë futbollit, do të jepnin një shëmbull të keq përsa i përket menaxhimit të lojtarëve, aq më tepër që mundësitë për të mbajtur Sanchez dhe Ozil janë të vogla. Forma që ka treguar Wilshire kohët e fundit në stërcitje ka qenë një sinjal edhe trajnerin e Anglisë, Southgate, për ta grumbulluar në kombëtare, edhe pse vjen nga një dëmtim i rëndë. Bisedimet kanë nisur, por gjithcka do të varet edhe nga forma që do të tregojë mesfushori në ndeshjet në vazhdim, teksa po projektohet të luajë sfidat e para në Premier League. Chelsea dhe Manchester City janë në pritje të zhvillimeve te “Topcinjtë”, të gatshëm për t’u hedhur në sulm për Wilshere.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency