Merkato

Wolfsburgu, gati të huazojë Markovic të Liverpoolit

Wolfsburg do të bëjë edhe një goditje në sulm për të mbyllur në mënyrën më të mirë merkaton e dimrit. Objektivi konkret për drejtuesit e klubit është Lazar Markoviç, sulmuesi që u ble me bujë për 25 milionë euro nga Liverpooli, por që nuk arriti të shkëlqente asnjëherë dhe në 3 vite vetëm është huazuar. Operacioni pritet të mbyllet sërish në formë huazimi deri në fund të sezonit aktual dhe në varësi të performancës së lojtarit serb palët mund të negociojnë në verë për shitjen përfundimisht të kartonit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency