Europa League

Wolfsburgu zbarkon në Tiranë dhe kryen seancën stërvitore në “Air Albania”

Wolfsburg zbarkoi në “Air Albania” për sfidën ndaj Kukësit, me ekipin gjerman që nën masa të rrepta sigurie për shkak të pandemisë së COVID-19, u stërvit për rreth 60 minuta në fushën e stadiumit kombëtar të Shqipërisë.

Klubi jeshil kishte marrë masa dhe sa i përket mediave, për të shmangur në maksimum rrezikun e infektimit duke i kërkuar dhe operatorëve, por dhe gazetarëve të pranishëm në impiant për raportimin e seancës stërvitore, që përpos distancës, të mbanin veshur dhe maskat.

Atmosfera në ekipin e drejtuar nga austriaku Glasner, ishte pozitive me lojtarët që u shfaqën të qeshur gjatë seancës stërvitore të fundit përpara ndeshjes me Kukësin.

Seanca stërvitore në 15 minutat e lejuara për mediat nuk pati ndonjë ngarkesë të madhe fizike, ndërsa më pas trajneri pas largimit të mediave provoi dhe variante të ndryshme taktike që do t’i përdorë në sfidën e kësaj të enjteje.

Wolfsburg dëshiron pjesëmarrjen në fazën e grupeve të Europa League dhe deri në këto momente ka luajtur vetëm një ndeshje zyrtare në Kupën e Gjermanisë, të fituar në transfertë me rezultatin 1-4.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency