FA Cup

Wolves befason Man. United, e eliminon nga kompeticioni

Befasoi PSG-në në “Parkun e Princave”, duke e eliminuar nga Liga e Kampionëve, por Manchester United zhgënjeu totalisht në fazën çerekfinale të FA Cup.

“Djajtë e kuq” u përballën me Wolvesin në transfertë, ku edhe u mposhtën me rezultatin 2-0, duke i dhënë lamtumirën para kohe këtij kompeticioni.

Jimenez dhe Jota shënuan për vendasit në minutat 70’ dhe 76’, ndërsa United u zgjua shumë vonë, pasi shënoi golin e vetëm me Rashford, në sekondat e fundit të sfidës.

Pas kësaj mbrëmjeje, “djajve të kuq” nuk u mbetet gjë tjetër veçse të përqendrohen te gara për një vend në katërshen e parë të renditjes në Premier League, por edhe synimi për të shkuar sa më larg në Ligën e Kampionëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency