Futboll

Xabi Alonso “refuzon” Gladbachun, firmos rinovimin me Real Sociedadin

Bien poshtë të gjitha sugjerimet që e bënin Xabi Alonson trajner të Borussias së Moenchengladbachut, duke nisur nga sezoni i ardhshëm. Nga Spanja vjen konfirmimi se ish-mesfushori i Liverpoolit, Real Madridit dhe Bayernit të Mynihut ka vendosur të qëndrojë te Real Sociedadi edhe gjatë sezonit të ardhshëm. Alonso do të mbetet në krye të skuadrës B të Real Sociedadit, pasi ka nënshkruar kontratë deri në verën e vitit 2022.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency