Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Xavi drejt largimit, Barcelona mund t’i besojë skuadrën Marquez-it

Trajneri i sezonit të ardhshëm të Barcelona-s vazhdo të mbetet ende një enigmë.

Me Xavi Hernandez njoftoi largimin nga katalanasit dhe që nuk ka ndërmend të bëjë prapakthehu, klubi duhet të gjejë drejtuesin e ri të stolit.

Lexo edhe:

Sipas raportimeve të medieve spanjolle, në rast se “Blaugrana-t” nuk ia dalin të bindin Xavi-n, atëherë një emër që shihet si pasues në krye të Barçës është ai i Rafael Marquez, trajneri aktual i ekipit B.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Bundesliga

Borussia Dortmund nuk humb kohë, teksa vetëm pak orë pas largimit të trajnerit Edin Terziç, emëron edhe pasuesin e tij. Turku Nuri Sahin do...