Gossip

Xhinse të shqyera dhe fytyra të egra, ja si prezantohen Satta e Boateng

U kthyen sërish në krahët e njëri-tjetrit dhe nuk u kursejnë “zemrat” në postimet në rrjetet sociale. Miqtë nuk u kursejnë komentet e lumtura sepse Melissa Satta dhe Kevin-Prince Boateng janë sërish bashkë.

U martuan në vitin 2016, pas 5 vitesh fejesë dhe përjetuan një periudhë jo shumë të gjatë larg njëri-tjetrit kur sulmuesi i transferua te Barcelona. Për t’i qëndruar më pranë djalit Maddox, ka vendosur të luajë për Fiorentinën. Fotoja e fundit e postuar nga çifti Satta-Boateng ka marrë shumë komente.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency