Ligue 1

“Yjet” nuk e duan në pankinë, Tuchel drejt shkarkimit

Me titullin kampion në Ligue 1 thuajse në xhep dhe i kualifikuar në fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve, por kjo nuk mjafton aspak që Thomas Tuchel të ketë të sigurt qëndrimin për një tjetër sezon te skuadra e Paris Saint Germain.

Kjo pasi sipas mediave pranë klubit parizien, tekniku gjerman nuk ka arritur të ndërtojë një marrëdhënie të mirë me yjet e ekipit dhe është përplasur vazhdimisht në kohë me emra si Neymar, Mbappe, Cavani e së fundi Icardi, duke bërë që shumë prej tyre të kërkojnë shkarkimin e Tuchel.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency