Gossip

Ylli i Leicester, blen një pikë karburanti në Nigeri

Futbolli është një sport që nuk zgjat për të gjithë jetën dhe futbollistët duhet të mendojnë edhe se çfarë do të bëjnë në momentin që do të varin këpucët në gozhdë. Shumë lojtarë kanë hapur tashmë bizneset e tyre të cilat do ti menaxhojnë vetë kur të tërhiqen nga futbolli. Një nga zgjedhjet më të veçanta në këtë aspekt e ka bërë sulmuesi i Leicester City, Ahmed Musa. 24-vjeçari ka blerë një pikë karburanti, në vendëlindjen e tij Nigeri. Në fakt kjo është pika e dytë e karburantit që tashmë kalon në pronësi të Musa-s, ndërsa lojtari zotëron edhe një qëndër fitnesi po në Nigeri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top