Eredivisie

Younes, shpjegon arsyet përse dështoi transferimi te Napoli

Amin Younes ishe vetëm një firmë larg për tu bërë lojtar i Napolit në janar ku kaloi edhe testet mjekësore me të kaltërit por në momentet e fundit gjithçka dështoi. Sulmuesi gjerman zbuloi se transferimi nuk u konkretizua për arsye personale dhe se ndodhën disa gjëra për të cilat nuk dëshiron të flasë por tani shpreson që të luaj me Ajax. 24-vjeçari që ka një kontratë deri në qershor me klubin holandez luajti me ekipin e dytë ndaj Helmond ku shënoi edhe një gol dhe pas ndeshjes nuk e pohoi nëse kalimi te Napoli do të konkretizohet me parametër zero në fund të sezonit aktual.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency