Merkato

Young drejt largimit nga Interi, e kërkojnë në Angli e SHBA

Aventura e Ashley Young me Interin duket se është drejt përfundimit, pasi kontrata e anësorit anglez me zikaltrit përfundon bashkë me sezonin dhe në Milano duket se nuk kanë ndërmend t’i ofrojnë zgjatje të bashkëpunimit.

36 vitet mbi supet e anglezit, por edhe përshtatja e Perisic si anësor në krahun e majtë, kanë bërë që zikaltrit të vendosin ndërprerjen e bashkëpunimit mes Interit dhe Young, që me shumë gjasa do të rikthehet në Angli.

Watford e ka shfaqur hapur dëshirën për të rikthyer anësorin anglez në ekip, ndërsa së fundi në garë për shërbimet e tij është përfshirë edhe Inter Miami, me David Beckham që është angazhuar personalisht për ta bindur.

Në moshën 36-vjeçare dhe pasi ka marrë maksimumin nga futbolli në nivelet e larta në Europë, MLS-ja amerikane do të ishte ideale për Ashley Young, që mund të vijojë karrierën pa pasur nevojë për shumë sforco fizike.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency