Serie A

Young mposht koronavirusin, rikthehet për ndeshjen e Champions-it të martën

Interi rikuperon një tjetër futbollist nga koronavirusi. Bëhet fjalë për 35-vjeçarin britanik Ashley Young, i cili ka rezultuar negativ në testin e kryer ditën e djeshme dhe mund të nisë menjëherë stërvitjen me skuadrën.

Futbollisti anglez nuk do të udhëtojë me skuadrën drejt Genoas, për sfidën e planifikuar për nesër në orën 18:00, pasi i duhet të kryejë edhe disa vizita të tjerë mjekësore, para se të marrë miratimin për të luajtur.

Gjithsesi Antonio Conte do të ketë anësorin Young në dispozicion për ndeshjen e të martës në Ligën e Kampionëve, në transfertën ndaj Shakhtar Donets, përballje të cilën zikaltrit do të duhet ta fitojnë, për të provuar kalimin e grupit.

Ndërkohë momentalisht mbeten ende të infektuar 4 futbollistë të Interit, Milan Skriniar, Roberto Gagliardini, Ionut Radu dhe më i fundit, Achraf Hakimi, i cili doli pozitiv vetëm në prag të ndeshjes me Borussia Monchengladbach të mërkurën në mbrëmje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency