Serie A

Zanetti optimist për Rafinhën dhe Cancelon: Ka ende kohë

Legjenda dhe zëvendës presidenti i Interit, Javier Zaneti ka komentuar merkaton e zikaltërve, në një event për të promovuar partneritetin mes zikaltërve dhe Mastercard. Zanetti ka folur për të ardhmen e Icardit, lojtarët e afruar rishtazi te zikaltrit, por edhe Cancelon e Rafinhën, për të cilët ka ndezur një dritë optimizmi, se mund të mbeten ende zikaltër.

Icardi: Më vjen keq që nuk do të jetë në Botëror, pasi ka treguar se e meritonte plotësisht grumbullimin. Përtej zërave të merkatos, ai është kapiteni, goleadori dhe pika e referimit për ne, ndaj nuk kemi ndërmend të privohemi. Madje mbajtja e tij te Interi bëhet më e lehtë, pasi vetë Icardi ndihet mjaft mirë në këtë ambient.

Lautaro Martinez: Është një futbollist që ka bërë shumë mirë në Argjentinë, por në Itali është ndryshe. Gjithsesi është vetëm 20 vjeç dhe duhet mbështetur e ndihmuar të përshtatet. Mund të luajë si sulmues i parë, por edhe i tërhequr, ndërsa është shumë i fortë në lojën një kundër një dhe ndihmon shumë skuadrën. Jam i bindur që me Spallettin do të përmirësohet ndjeshëm.

De Vrij: Lotët në sfidën e fundit Lazio-Inter ishin të pranueshme, por tani është lojtar i yni dhe jemi të lumtur që e kemi marrë. Është një mbrojtës ekspert në Serinë A, por edhe më gjerë, që besoj se do na shërbejë shumë në përmirësimin e prapavijës.

Champions League: Është një objektiv i arritur falë një pune të jashtëzakonshme të stafit teknik dhe të gjithë skuadrës. Tani do të duhet të përmirësohemi dhe të bëjmë paraqitje të denja për këtë skuadër.

Cancelo dhe Rafinha: Janë dy futbollistë që kanë cilësi të padiskutueshme. Rafinha u lidh jashtëzakonisht shumë me fanellën dhe tifozërinë, gjë që e tregoi edhe në përfundim të ndeshjes me Sassuolon. Edhe Cancelo është një futbollist shumë cilësor, që na premton një tjetër ritëm loje. Do të ishte një zhgënjim nëse do largoheshin, por ka ende kohë dhe Ausilio po bën një punë të shkëlqyer për t’ia dalë t’i mbajë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency